SKLEP

W czym się specjalizujemy ?

 

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zakresie rozlewu do butelek, począwszy od maszyn, przez butelki, korki  oraz kapturki. Pracujemy z klientami korporacyjnymi ale też z mniejszymi odbiorcami takimi, jak winiarnie, cydrownie, browary rzemieślnicze, producenci nalewek, olejarnie, producenci soków czy małe destylarnie.

Oprócz sprzętów i wsparcia technicznego w zakresie rozlewu oferujemy kompletne wyposażenie niezbędne do produkcji alkoholu, soku czy oliwy. Zapewniamy lokalny serwis i stałe wsparcie techniczne.  Jesteśmy lokalnymi ekspertami w swojej dziedzinie i jesteśmy tutaj by Ci pomóc.

 

0 Lata doświadczenia
0 Zrealizowanych zleceń
0 Zadowolonych klientów

rozwój firmy

Funkcjonujemy nieprzerwanie od 2009 roku. Naszą przygodę w branży rozpoczęliśmy od dystrybucji korków do butelek AMORIM – firmy z Portugalii, która słynie z najwyższej jakości i jest obecna w ponad 100 krajach. Następnie przyszedł czas na kapturki i butelki, by później dać początek maszynom do rozlewu oraz świadczenia usług w postaci mobilnej linii rozlewniczej.

Oprócz rozwiązań w dziedzinie rozlewu projektujemy winiarnie od strony technologicznej i dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zakresie niezbędnego sprzętu (prasy, zbiorniki, systemy chłodzenia, beczki, mini warzelnie oraz chemię używaną w przemyśle fermentacyjnym). Dzisiaj możemy się pochwalić wieloma zadowolonymi klientami i nieustannym rozwojem.

Zapraszam do współpracy

Michał Kwiatkowski

CEO

error: Content is protected !!